Our offer Ajurweda

Abhyanga – ajurwedyjski masaż ciała

W Indiach masaż Abhyanga nazywany jest matką wszystkich masaży. Jest to masaż całego ciała, a więc masowana jest również głowa, twarz, stopy oraz dłonie. Okrężnymi ruchami masowane są duże stawy, co przyczynia się do nawilżenia i odżywienia torebki stawowej oraz zachowania elastyczności więzadeł, scięgien i mięśni. Podczas zabiegu stymulujemy główne kanały energetyczne - nadis dzięki czemu masaż też pobudza i harmonizuje krążenie energii w organizmie, uspokaja system nerwowy, stymuluje pracę układu endokrynnego, usprawnia krążenie krwi i limfy, przez co wzmacnia system immunologiczny. Ciepły olej pomaga usunąć produkty przemiany materii z tkanek a jednocześnie je odżywia i ujędrnia. Cały zabieg wprowadza masowaną osobę w stan pomiędzy jawą i snem przynosząc głębokie ukojenie i relaks.

Korzyści z Abhyangi

  • Wzmacnia system immunologiczny i stymuluje produkcję przeciwciał
  • Odmładza i rewitalizuje umysł i ciało, zapobiegając starzeniu się organizmu poprzez przyspieszenie usuwania produktów przemiany materii z tkanek
  • Wzmacnia i uspokaja system nerwowy, wspomaga pozytywne myślenie
  • Odżywia i ujędrnia ciało
  • Leczy bezsenność
  • Ajurwedyjski olej odżywia skórę i zapobiega jej wysuszaniu oraz harmonizuje pole elektromagnetyczne ciała
  • Usuwa zmęczenie i stres wywołany przepracowaniem, rewitalizuje ciało

Abhyanga jest masażem, którego zalety najlepiej odczujemy po kilku zabiegach, szczególnie jeśli wcześniej nie korzystaliśmy z masaży ajurwedyjskich, kiedy nasze ciało i umysł sharmonizują się z kołyszącym rytmem tego zabiegu.

Zapraszam serdecznie!

Czytaj także

Opinie

Dodaj opinię!

Umów się na wizytę

Napisz

Zadzwoń

Rejestruj on-line


Opinie o Surya - fizjoterapia naturalnie

Kontakt

Gabinet Surya
ul. Wilcza 18# 201 00-532 Warszawa

Pokaż na mapie