O nas Artur Bednarz

Artur Bednarz

ArturW 2016r. ukończyłem studia licencjackie na kierunku fizjoterapia na Wyższej Szkole Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych im. prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach, naukę kontynuowałem w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie gdzie w 2019 r. ukończyłem studia magisterskie. Praktyki zawodowe odbywałem w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach na oddziałach ortopedii oraz neurologii oraz w Ośrodku Rehabilitacji Leczniczej "Salus" w Sandomierzu pod opieką dr. n. med. Wacława Kruka. 

W czerwcu 2016r. rozpocząłem naukę terapi manualnej na kursie Strukturalnej osteopatii i chiropraktyki metodą dr. Ackermanna (http://rehabilitacja-warszawa.pl/ackermann.htm)
W marcu 2017 ukończyłem kurs: "Punkty Spustowe
Kompleksowa diagnostyka, terapia manualna i igłoterapia sucha w mięśniowo-powięziowych zespołach bólowych" (http://ofc.edu.pl/szkolenia/mps/).
W marcu 2018 roku uczestniczyłem w kursie prowadzonym przez dr. Rakowskiego o tematyce: "Terapia zaburzeń czynności struktur dna miednicy".

Interesuje mnie system mięśniowo powięziowy układu ruchowego ze względu na holistyczne spojrzenie na zagadnienie zaburzeń posturalnych i uszkodzeń ortopedycznych narządu ruchu. Oprócz zagadnień biomechanicznych zakłada ono relacje między organizmem człowieka a umysłem i emocjami, które to połączenie jest mi bliskie ze względu na moje zainteresowanie psychologią, psychoterapią oraz medycyną naturalną.

Wykonuję masaże lecznicze (masaż tkanek głębokich, terapia mięśniowo- powięziowa, suche igłowanie, terapia punktów spustowych, PIR, terapia manualna metodą dr. Akermana), masaż sportowy, masaż stóp, masaż głowy i stawu skroniowo-żuchowego oraz masaże relaksacyjne. Chętnię posługuję się igłą taoistyczną, dzięki której osiągam dobre i szybkie efekty w leczeniu zaburzeń mięśniowo - powięziowych aparatu ruchu, szczególnie w obrębie miednicy i kręgosłupa lędźwiowego.

W pracy z pacjentem cechuje mnie precyzja i skuteczność, szukam pierwotnej przyczyny bólu starając się ją usunąć, kierując się złotą zasadą medycyny Hipokratesa: "Primum non nocere".

Moje zainteresowania: Rolfing, PNF, trening siłowy, muzyka klasyczna, etno, jazz, filmy.

Zapraszam 

Czytaj także

Opinie

Dodaj opinię!

Umów się na wizytę

Napisz

Zadzwoń

Rejestruj on-line


Opinie o Surya - fizjoterapia naturalnie

Kontakt

Gabinet Surya
ul. Wilcza 18# 201 00-532 Warszawa

Pokaż na mapie