Our offer Świat Masażu

Świat Masażu

Czy często podczas pracy odczuwasz ból karku i pleców? Czujesz się przemęczony, pozbawiony energii i entuzjamu? A może uprawiasz sport i potrzebujesz poprawić metabolizm w Twoich mięśniach?

Masaż normalizuje napięcie mięśni, odżywia je i przywraca im naturalną elastyczność, ciału daje przestrzeń i poczucie lekkości, a jednocześnie regeneruje umysł i głęboko odpręża. Dzięki niemu enedorfiny zaczynają krążyć w naszym organizmie skutecznie poprawiając nasze samopoczucie. Masaż leczniczy znajduje zastosowanie w rehabilitacji kręgosłupa oraz w leczeniu urazów sportowych. 

W ofercie Gabinetu Surya mieszkańcy Warszawy znajdą szerokie spektrum masaży o różnym oddziaływaniu.

Osoby aktywne fizyczne mogą skorzystać z masażu sportowego. Tym, którzy myślą o tym, aby stracić kilka kilogramów lub szukają efektywnej metody wspomagającą walkę z cellulitem oferujemy masaż bańką chińską, zaś przyszłe mamy zapraszamy na masaż prenatalny.

Wszystkich, którzy doświadczają nadmiernego stresu, są zmęczeni, potrzebują odpoczynku i głębokiej regeneracji zapraszamy na zabiegi relaksacyjne, takie jak: terapia czaszkowo-krzyżowa, terapia surya, masaż ajurwedyjski lub masaż relaksacyjny. Oferujemy również masaż dla dwojga, który jest wspaniałą okazją do spędzenia czasu razem.

Absolutnym hitem naszego gabinetu jest masaż relaksacyjny na cztery ręce, który skutecznie usuwa wszystkie napięcia z ciała, oczyszcza umysł i dostarcza niezapomnianych wrażeń.

Specjalizujemy się w  masażu leczniczym kręgosłupa oraz masażu poprzecznym, który wspaniale leczy urazy więzadeł, ścięgien i mięśni. Więcej informacji o leczniczych właściwościach masażu znajdziesz w dziale Rehabilitacja :)

Znajdziesz nas w samym Centrum Warszawy! Serdecznie zapraszamy :)

Czytaj także

Opinie

Dodaj opinię!

Umów się na wizytę

Napisz

Zadzwoń

Rejestruj on-line


Opinie o Surya - fizjoterapia naturalnie

Kontakt

Gabinet Surya
ul. Wilcza 18# 201 00-532 Warszawa

Pokaż na mapie