Our offer Świat Masażu

Masaż relaksacyjny

"Poniechaj wszystkich usiłowań, poszukiwań, pragnień. Jego odczujesz tylko w nieporuszonej głębi pokoju"

Sri Sri Ravi Shankar, Ziarna Mądrości

Masaż relaksacyjny jest zabiegiem, którego celem jest maksymalne odprężenie ciała a także, co bardzo ważne, umysłu. Jego celem jest wyciszenie i uspokojenie całego organizmu.

Wszyscy wiemy, jak trudno jest się wyciszyć i zrelaksować w towarzystwie nerwowej, zirytowanej osoby. Dlatego, w masażu tym tak ważne jest samopoczucie masażysty; jeśli jest on spokojny, wyciszony, ten stan udziela się masowanej osobie, która czując harmonijny, ciepły dotyk zaczyna świadomie doświadczać swojego ciała, a wtedy rozbiegany umysł uspokaja się i powraca do centrum.

Techniki tu używane są łagodne, płynne, kołyszące i rytmiczne. Ważnym elementem jest muzyka, zapach, ciche, przytulne otoczenie i gdy wszystkie te elementy współgrają ze sobą – możemy odpływać...

Z masażu relaksacyjnego może korzystać każdy, szczególnie jednak jest on skierowany do ludzi, którym w dniu codziennym towarzyszy stan napięcia nerwowego, stresu. Dla takich osób masaże relaksacyjne bądź inne techniki relaksacji powinny być stałym elementem życia. Istotne jest, aby korzystać z nich systematycznie, ponieważ umiejętność wyciszenia i relaksu jest czymś, czego trzeba się nauczyć... Jeśli będziemy z masażu korzystać regularnie, zauważymy, że za każdym razem nasz odpoczynek staje się głębszy, efektywniejszy i po każdym kolejnym zabiegu jesteśmy coraz bardziej odświeżeni i pełni sił do działania.

Jest to ulubiona przez nas forma masażu :-) Łączy w sobie łagodność masażu relaksacyjnego, jego kojące działanie na psychikę i efektywność masażu leczniczego, którego celem jest usuniecie bólu.

Przeciwwskazań nie ma :-)

Czytaj także

Opinie

Dodaj opinię!

Umów się na wizytę

Napisz

Zadzwoń

Rejestruj on-line


Opinie o Surya - fizjoterapia naturalnie

Kontakt

Gabinet Surya
ul. Wilcza 18# 201 00-532 Warszawa

Pokaż na mapie