Co leczymy

Co leczymy

Prowadzimy rehabilitację kręgosłupa, rehabilitację pochirurgiczną i pourazową oraz rehabilitację posturalną. Leczymy bóle kręgosłupa i inne dolegliwości bólowe pojawiające się w okresie ciąży.

W diagnostyce oraz leczeniu posługujemy się standardami rekomendowanymi przez International Academy of Orthopedic Medicine. Stosujemy testy kliniczne aby dokładnie określić przyczynę bólu oraz metody fizjoterapii oparte na badaniach naukowych (Evidence Based Medicine in physiotherapy and rehabilitation) tj. terapia manualna (IAOM, metoda Ackermana) masaż leczniczy, masaż poprzeczny, trening funkcjonalny. Ponadto oferujemy terapię czaszkowo – krzyżową, terapie i masaże relaksacyjne (masaże ajurwedyjskie) reedukację oddechową i inne metody, które pomogą ci odzyskać sprawność i radość życia.

W naszej pracy wykorzystujemy wiedzę z zakresu rehabilitacji opartej na dowodach naukowych, jak również nie boimy się sięgać do doświadczeń tradycyjnej medycyny indyjskiej - ajurwedy oraz innych terapii naturalnych. Dbając dobro naszych pacjentów wciąż rozszerzamy nasze kwalifikacje i umiejętności oraz aktualizujemy naszą wiedzę.

Zapraszamy do zapoznania się z zakresem naszych usług!

Czytaj także

Opinie

Dodaj opinię!

Umów się na wizytę

Napisz

Zadzwoń

Rejestruj on-line


Opinie o Surya - fizjoterapia naturalnie

Kontakt

Gabinet Surya
ul. Szałasowa, 2 05-410 Józefów

Pokaż na mapie