Our offer Rehabilitaion

Masaż leczniczy

Sesja masażu leczniczego rozpoczyna się od postawienia diagnozy, określenia celów leczenia oraz doboru odpowiednich technik i metod, uwzględniających indywidualność pacjenta, które umożliwią realizację tych celów.

Masaż leczniczy skierowany jest na usunięcie dolegliwości bólowych oraz przywrócenie sprawności funkcjonalnej układu mięśniowo - stawowego. Aby ten cel osiągnąć stosuję techniki Masażu Tkanek Głębokich oraz terapię PIR (Poizometryczna Relaksacja Mięśni), technikę EM (Energii Mięśniowej), Terapię Punktów Spustowych ( punkty spustowe "trigger points" - bolesne punkty, generowane przez skrócone i źle odżywione mięśnie, które powodują ból miejscowy lub promieniujący do miejsc dystalnych) i inne sprawdzone, efektywne techniki fizjoterapeutyczne.

Efekty zabiegów zależą od nasilenia i czasu trwania dolegliwości bólowych. Problemy, które rozwijają się przez wiele lat są trudniejsze do usunięcia i wymagają dużo cierpliwości i pracy. Aby osiągnąć pożądane efekty potrzebna jest współpraca pacjenta w zakresie zmiany niewłaściwych nawyków ruchowych w życiu codziennych lub ćwiczeń leczniczych, które mają wspomóc rehabilitację.

Zaleca się od 5 do 10 zabiegów w jednej serii.

W Gabinecie Surya mieszkańcy Warszawy znajdą możliwość wykupienia pakietu rehabilitacyjnego, który zawiera diagnostykę, masaż leczniczy, terapię manualną oraz ćwiczenia indywidualne...

Czytaj także

Opinie

Dodaj opinię!

Umów się na wizytę

Napisz

Zadzwoń

Rejestruj on-line


Opinie o Surya - fizjoterapia naturalnie

Kontakt

Gabinet Surya
ul. Szałasowa, 2 05-410 Józefów

Pokaż na mapie