Our offer Strefa Relaksu

Strefa Relaksu

Życie w ciągłym biegu, napięciu, pod presją terminów i tysiąca spraw do załatwienia jest przyczyną permanentnego zmęczenie i poczucia wyczerpania. Dzieje się tak nawet jeśli lubisz swoją pracę i potrafisz się angażować się w nią na 100%, co daje Ci radość i satysfakcję. Dlatego również wtedy nie powinienieś zapominać, że zarówno Twóje ciało jak i umysł potrzebują odpoczynku i regeneracji. Jeśli im tego nie zapewnisz, prędzej czy później pojawi się zniechcęcenie i brak energii do działania, bezsenność, obniżenie koncentracji i inne objawy przemęczenia, a w chwilach przerwy w biegu zapewne poczujesz w sobie pustkę i wielki niepokój.

Tak jak dbasz o zdrowie swojego ciala i od czasu do czasu stosujesz dietę aby oczyścić je z toksyn, tak powinieneś również zadbać o Twój umysł i znaleźć w tygodniu chwilę czasu tylko dla ciebie samego, chwilę ciszy, kiedy będziesz mógł skierować swoją uwagę do wewnątrz i nawiązać kontakt z samym sobą. W innym wypadku w końcu zdarzy się tak, że poczujesz się jak pusta skorupa, która już nic nie jest w stanie zaoferować światu.

Jak każdy akumulator potrzebujesz doładowania. Chwila spędzona w ciszy, na łonie natury, naprawdę dobra książka, medytacja, ale również masaż relaksacyjny, ajurwedyjski i terapia czaszkowo-krzyżowa mogą dać Ci okazję do pobycia ze sobą, oczyszczenia umysłu z pośpiechu i naładowania energią. 

Podczas masażu możesz poprzez dotyk innej osoby, poczuć na nowo swoje cialo, zaobserwować gdzie są napięcia i pozbyć się nich, możesz również odpocząć i zresetować umysł. Taki odpoczynek i zwolnienie jest niezbędny dla Twojego zdrowia. Dlatego nie zwlekaj, już dzisiaj znajdź chwilę żeby zadbać o swoje ciało i ukoić duszę.  

Zapraszamy:)

Czytaj także

Opinie

Dodaj opinię!

Umów się na wizytę

Napisz

Zadzwoń

Rejestruj on-line


Opinie o Surya - fizjoterapia naturalnie

Kontakt

Gabinet Surya
ul. Wilcza 18# 201 00-532 Warszawa

Pokaż na mapie